Agent ubezpieczeniowy Aleksandra Stąpor Centrum Ubezpieczeń DORADA Zagnańsk

Ocena agenta ubezpieczeniowego
0
Opinie agenta ubezpieczeniowego
0 opini
Tumlin-Węgle 12
26-050 Zagnańsk
Opis i zakres ubezpieczeń
Opinie
Kontakt i lokalizacja
Opis i zakres ubezpieczeń

Lista oferowanych ubezpieczeń

Ubezpieczenie na życie Aleksandra Stąpor Centrum Ubezpieczeń DORADA Zagnańsk

Szukasz ubezpieczenia w miejscowości Zagnańsk? Potrzebujesz polisy, która uchroni to co najważniejsze - Twoje życie? Skontaktuj się z agentem ubezpieczeniowym Aleksandra Stąpor Centrum Ubezpieczeń DORADA. Dzięki profesjonalnemu podejściu i doświadczeniu dobierze ubezpieczenie, które nie tylko zabezpiecza finansowo bliskich na wypadek najczarniejszego scenariusza, czyli śmierci, ale również chroni Ciebie i Twoją rodzinę w przypadku zdiagnozowania poważnej choroby, utraty zdolności do pracy, czy - w radosnych chwilach - przy narodzinach dziecka.

Ubezpieczenie zdrowotne Aleksandra Stąpor Centrum Ubezpieczeń DORADA Zagnańsk

Mieszkasz w miejscowości Zagnańsk? Spotkaj się z agentem ubezpieczeniowym Aleksandra Stąpor Centrum Ubezpieczeń DORADA i skorzystaj z pomocy. Prywatne ubezpieczenie zdrowotne jest najtańszym sposobem na dostęp do wielu kosztownych świadczeń medycznych. Za niewielką miesięczną opłatą otrzymasz dostęp do najwyższej jakości opieki zdrowotnej, specjalistów i szeregu badań dla siebie i całej rodziny - bez kolejek, bez nerwów, bez dopłat.

Ubezpieczenie nnw Aleksandra Stąpor Centrum Ubezpieczeń DORADA Zagnańsk

W każdej miejscowości, nawet Twojej, jak Zagnańsk zdarzają się nieszczęśliwe wypadki. Ubezpieczenie Następstw Nieszczęśliwych Wypadków zapewnia ochronę dla Ciebie i Twoich bliskich przed skutkami nieszczęśliwych zdarzeń w życiu codziennym i w pracy. Warto zabiezpieczyć się na wypadek takich zdarzeń - agent ubezpieczeniowy Aleksandra Stąpor Centrum Ubezpieczeń DORADA jest do Twojej dyspozycji. Z tytułu polisy NNW otrzymasz środki za powstałe uszczerbki na zdrowiu, co pozwoli podjąć niezbędne leczenie i poddać się rehabilitacji. Szeroki zakres ubezpieczenia umożliwia naszym specjalistom dopasowanie ochrony do Twoich potrzeb.

Ubezpieczenie komunikacyjne Aleksandra Stąpor Centrum Ubezpieczeń DORADA Zagnańsk

Samochód to dla wielu z nas podstawowy środek transportu, a jego dobre ubezpieczenie nie kończy się jedynie na obowiązkowym OC. W miejscowości Zagnańsk znajdziemy dla Ciebie najtańszą polisę podstawową i najlepiej dopasowany zakres rozszerzeń takich jak: AC, NNW, assistance w Polsce i za granicą. Powierzając ubezpieczenie samochodu naszemu doradcy - Aleksandra Stąpor Centrum Ubezpieczeń DORADA, przekazujesz go w dobre ręce.

Ubezpieczenie majątkowe Aleksandra Stąpor Centrum Ubezpieczeń DORADA Zagnańsk

Chcesz ubezpieczyć dom lub mieszkanie w miejscowości Zagnańsk? Dom to bezpieczna przystań, do której wracamy z ulgą każdego dnia. To tam zostawiamy wszystko, co dla nas cenne, licząc na to, że grube ściany uchronią majątek przed zewnętrznymi zagrożeniami. Niestety zdarzenia takie jak: pożar czy włamanie potrafią pozbawić nas całego dobytku w jeden dzień. Polisa majątkowa, oferowana przez naszego agenta Aleksandra Stąpor Centrum Ubezpieczeń DORADA, zabezpieczy Twój dom i dobytek, a Tobie zagwarantuje spokój ducha.

Ubezpieczenie turystyczne Aleksandra Stąpor Centrum Ubezpieczeń DORADA Zagnańsk

Ubezpieczenie turystyczne pokrywa koszty leczenia za granicą (w tym zakup leków, badania i pomoc dentystyczną). Polisę możesz rozszerzyć o ubezpieczenie bagażu na wypadek zniszczenia lub kradzieży, podróżne assistance, czy ubezpieczenie dla “ekstremalnie” aktywnych. Potrzebujesz dodatkowo skonsultować wybór? Na miejscu, w miejscowości Zagnańsk agent ubezpieczeniowy Aleksandra Stąpor Centrum Ubezpieczeń DORADA dobierze dla Ciebie optymalne rozwiązanie.

Ubezpieczenie zawodowe Aleksandra Stąpor Centrum Ubezpieczeń DORADA Zagnańsk

Pracujesz w miejscowości Zagnańsk.? Szukasz Ubezpieczenia Odpowiedzialności Cywilnej dla osób, które wykonują zawody wymagające dużej specjalizacji, niosące ryzyko wyrządzenia szkody? Niektóre zawody muszą mieć obowiązkowo wykupione ubezpieczenie zawodowe. Do tej grupy należą m.in.: adwokaci, lekarze, architekci, notariusze. Z OC zawodowego może skorzystać jednak każdy, kto chce się czuć bezpiecznie i pewnie podczas wykonywania swojej pracy. Agent ubezpieczeniowy Aleksandra Stąpor Centrum Ubezpieczeń DORADA ubezpieczy każdy zawód i dopasuje zakres polisy do specyfiki Twoich obowiązków zawodowych.

Opinie

Przeglądaj opinie innych Klientów

Aktualnie brak opinii

Kontakt i lokalizacja

Skontaktuj się z agentem i skorzystaj z bezpłatnej pomocy.

Spotkaj się z agentem

Tumlin-Węgle 12
26-050 Zagnańsk

Napisz wiadomość e‑mail

o.....@wp.pl Pokaż

Tutaj mapa bedzie...

Masz pytanie do agenta?
Wyślij mu wiadomość, a on odpowie, gdy tylko będzie dostępny.