Agent ubezpieczeniowy Andrzej Stelmach USŁUGI UBEZPIECZENIOWE Skrzyszów

Ocena agenta ubezpieczeniowego
0
Opinie agenta ubezpieczeniowego
0 opini
Ładna 44A
33-156 Skrzyszów
Opis i zakres ubezpieczeń
Opinie
Kontakt i lokalizacja
Opis i zakres ubezpieczeń

Lista oferowanych ubezpieczeń

Ubezpieczenie na życie Andrzej Stelmach USŁUGI UBEZPIECZENIOWE Skrzyszów

Szukasz ubezpieczenia w miejscowości Skrzyszów? Potrzebujesz polisy, która uchroni to co najważniejsze - Twoje życie? Skontaktuj się z agentem ubezpieczeniowym Andrzej Stelmach USŁUGI UBEZPIECZENIOWE . Dzięki profesjonalnemu podejściu i doświadczeniu dobierze ubezpieczenie, które nie tylko zabezpiecza finansowo bliskich na wypadek najczarniejszego scenariusza, czyli śmierci, ale również chroni Ciebie i Twoją rodzinę w przypadku zdiagnozowania poważnej choroby, utraty zdolności do pracy, czy - w radosnych chwilach - przy narodzinach dziecka.

Ubezpieczenie zdrowotne Andrzej Stelmach USŁUGI UBEZPIECZENIOWE Skrzyszów

Mieszkasz w miejscowości Skrzyszów? Spotkaj się z agentem ubezpieczeniowym Andrzej Stelmach USŁUGI UBEZPIECZENIOWE i skorzystaj z pomocy. Prywatne ubezpieczenie zdrowotne jest najtańszym sposobem na dostęp do wielu kosztownych świadczeń medycznych. Za niewielką miesięczną opłatą otrzymasz dostęp do najwyższej jakości opieki zdrowotnej, specjalistów i szeregu badań dla siebie i całej rodziny - bez kolejek, bez nerwów, bez dopłat.

Ubezpieczenie nnw Andrzej Stelmach USŁUGI UBEZPIECZENIOWE Skrzyszów

W każdej miejscowości, nawet Twojej, jak Skrzyszów zdarzają się nieszczęśliwe wypadki. Ubezpieczenie Następstw Nieszczęśliwych Wypadków zapewnia ochronę dla Ciebie i Twoich bliskich przed skutkami nieszczęśliwych zdarzeń w życiu codziennym i w pracy. Warto zabiezpieczyć się na wypadek takich zdarzeń - agent ubezpieczeniowy Andrzej Stelmach USŁUGI UBEZPIECZENIOWE jest do Twojej dyspozycji. Z tytułu polisy NNW otrzymasz środki za powstałe uszczerbki na zdrowiu, co pozwoli podjąć niezbędne leczenie i poddać się rehabilitacji. Szeroki zakres ubezpieczenia umożliwia naszym specjalistom dopasowanie ochrony do Twoich potrzeb.

Ubezpieczenie komunikacyjne Andrzej Stelmach USŁUGI UBEZPIECZENIOWE Skrzyszów

Samochód to dla wielu z nas podstawowy środek transportu, a jego dobre ubezpieczenie nie kończy się jedynie na obowiązkowym OC. W miejscowości Skrzyszów znajdziemy dla Ciebie najtańszą polisę podstawową i najlepiej dopasowany zakres rozszerzeń takich jak: AC, NNW, assistance w Polsce i za granicą. Powierzając ubezpieczenie samochodu naszemu doradcy - Andrzej Stelmach USŁUGI UBEZPIECZENIOWE , przekazujesz go w dobre ręce.

Ubezpieczenie majątkowe Andrzej Stelmach USŁUGI UBEZPIECZENIOWE Skrzyszów

Chcesz ubezpieczyć dom lub mieszkanie w miejscowości Skrzyszów? Dom to bezpieczna przystań, do której wracamy z ulgą każdego dnia. To tam zostawiamy wszystko, co dla nas cenne, licząc na to, że grube ściany uchronią majątek przed zewnętrznymi zagrożeniami. Niestety zdarzenia takie jak: pożar czy włamanie potrafią pozbawić nas całego dobytku w jeden dzień. Polisa majątkowa, oferowana przez naszego agenta Andrzej Stelmach USŁUGI UBEZPIECZENIOWE , zabezpieczy Twój dom i dobytek, a Tobie zagwarantuje spokój ducha.

Ubezpieczenie turystyczne Andrzej Stelmach USŁUGI UBEZPIECZENIOWE Skrzyszów

Ubezpieczenie turystyczne pokrywa koszty leczenia za granicą (w tym zakup leków, badania i pomoc dentystyczną). Polisę możesz rozszerzyć o ubezpieczenie bagażu na wypadek zniszczenia lub kradzieży, podróżne assistance, czy ubezpieczenie dla “ekstremalnie” aktywnych. Potrzebujesz dodatkowo skonsultować wybór? Na miejscu, w miejscowości Skrzyszów agent ubezpieczeniowy Andrzej Stelmach USŁUGI UBEZPIECZENIOWE dobierze dla Ciebie optymalne rozwiązanie.

Ubezpieczenie zawodowe Andrzej Stelmach USŁUGI UBEZPIECZENIOWE Skrzyszów

Pracujesz w miejscowości Skrzyszów.? Szukasz Ubezpieczenia Odpowiedzialności Cywilnej dla osób, które wykonują zawody wymagające dużej specjalizacji, niosące ryzyko wyrządzenia szkody? Niektóre zawody muszą mieć obowiązkowo wykupione ubezpieczenie zawodowe. Do tej grupy należą m.in.: adwokaci, lekarze, architekci, notariusze. Z OC zawodowego może skorzystać jednak każdy, kto chce się czuć bezpiecznie i pewnie podczas wykonywania swojej pracy. Agent ubezpieczeniowy Andrzej Stelmach USŁUGI UBEZPIECZENIOWE ubezpieczy każdy zawód i dopasuje zakres polisy do specyfiki Twoich obowiązków zawodowych.

Opinie

Przeglądaj opinie innych Klientów

Aktualnie brak opinii

Kontakt i lokalizacja

Skontaktuj się z agentem i skorzystaj z bezpłatnej pomocy.

Spotkaj się z agentem

Ładna 44A
33-156 Skrzyszów

Napisz wiadomość e‑mail

a.....@tlen.pl Pokaż

Tutaj mapa bedzie...

Masz pytanie do agenta?
Wyślij mu wiadomość, a on odpowie, gdy tylko będzie dostępny.