Agent ubezpieczeniowy Iwona Dobosz Doradztwo Ubezpieczeniowe i Finansowe Częstochowa

Ocena agenta ubezpieczeniowego
0
Opinie agenta ubezpieczeniowego
0 opini
Sabinowska 100
42-202 Częstochowa
Opis i zakres ubezpieczeń
Opinie
Kontakt i lokalizacja
Opis i zakres ubezpieczeń

Lista oferowanych ubezpieczeń

Ubezpieczenie na życie Iwona Dobosz Doradztwo Ubezpieczeniowe i Finansowe Częstochowa

Szukasz ubezpieczenia w miejscowości Częstochowa? Potrzebujesz polisy, która uchroni to co najważniejsze - Twoje życie? Skontaktuj się z agentem ubezpieczeniowym Iwona Dobosz Doradztwo Ubezpieczeniowe i Finansowe . Dzięki profesjonalnemu podejściu i doświadczeniu dobierze ubezpieczenie, które nie tylko zabezpiecza finansowo bliskich na wypadek najczarniejszego scenariusza, czyli śmierci, ale również chroni Ciebie i Twoją rodzinę w przypadku zdiagnozowania poważnej choroby, utraty zdolności do pracy, czy - w radosnych chwilach - przy narodzinach dziecka.

Ubezpieczenie zdrowotne Iwona Dobosz Doradztwo Ubezpieczeniowe i Finansowe Częstochowa

Mieszkasz w miejscowości Częstochowa? Spotkaj się z agentem ubezpieczeniowym Iwona Dobosz Doradztwo Ubezpieczeniowe i Finansowe i skorzystaj z pomocy. Prywatne ubezpieczenie zdrowotne jest najtańszym sposobem na dostęp do wielu kosztownych świadczeń medycznych. Za niewielką miesięczną opłatą otrzymasz dostęp do najwyższej jakości opieki zdrowotnej, specjalistów i szeregu badań dla siebie i całej rodziny - bez kolejek, bez nerwów, bez dopłat.

Ubezpieczenie nnw Iwona Dobosz Doradztwo Ubezpieczeniowe i Finansowe Częstochowa

W każdej miejscowości, nawet Twojej, jak Częstochowa zdarzają się nieszczęśliwe wypadki. Ubezpieczenie Następstw Nieszczęśliwych Wypadków zapewnia ochronę dla Ciebie i Twoich bliskich przed skutkami nieszczęśliwych zdarzeń w życiu codziennym i w pracy. Warto zabiezpieczyć się na wypadek takich zdarzeń - agent ubezpieczeniowy Iwona Dobosz Doradztwo Ubezpieczeniowe i Finansowe jest do Twojej dyspozycji. Z tytułu polisy NNW otrzymasz środki za powstałe uszczerbki na zdrowiu, co pozwoli podjąć niezbędne leczenie i poddać się rehabilitacji. Szeroki zakres ubezpieczenia umożliwia naszym specjalistom dopasowanie ochrony do Twoich potrzeb.

Ubezpieczenie komunikacyjne Iwona Dobosz Doradztwo Ubezpieczeniowe i Finansowe Częstochowa

Samochód to dla wielu z nas podstawowy środek transportu, a jego dobre ubezpieczenie nie kończy się jedynie na obowiązkowym OC. W miejscowości Częstochowa znajdziemy dla Ciebie najtańszą polisę podstawową i najlepiej dopasowany zakres rozszerzeń takich jak: AC, NNW, assistance w Polsce i za granicą. Powierzając ubezpieczenie samochodu naszemu doradcy - Iwona Dobosz Doradztwo Ubezpieczeniowe i Finansowe , przekazujesz go w dobre ręce.

Ubezpieczenie majątkowe Iwona Dobosz Doradztwo Ubezpieczeniowe i Finansowe Częstochowa

Chcesz ubezpieczyć dom lub mieszkanie w miejscowości Częstochowa? Dom to bezpieczna przystań, do której wracamy z ulgą każdego dnia. To tam zostawiamy wszystko, co dla nas cenne, licząc na to, że grube ściany uchronią majątek przed zewnętrznymi zagrożeniami. Niestety zdarzenia takie jak: pożar czy włamanie potrafią pozbawić nas całego dobytku w jeden dzień. Polisa majątkowa, oferowana przez naszego agenta Iwona Dobosz Doradztwo Ubezpieczeniowe i Finansowe , zabezpieczy Twój dom i dobytek, a Tobie zagwarantuje spokój ducha.

Ubezpieczenie turystyczne Iwona Dobosz Doradztwo Ubezpieczeniowe i Finansowe Częstochowa

Ubezpieczenie turystyczne pokrywa koszty leczenia za granicą (w tym zakup leków, badania i pomoc dentystyczną). Polisę możesz rozszerzyć o ubezpieczenie bagażu na wypadek zniszczenia lub kradzieży, podróżne assistance, czy ubezpieczenie dla “ekstremalnie” aktywnych. Potrzebujesz dodatkowo skonsultować wybór? Na miejscu, w miejscowości Częstochowa agent ubezpieczeniowy Iwona Dobosz Doradztwo Ubezpieczeniowe i Finansowe dobierze dla Ciebie optymalne rozwiązanie.

Ubezpieczenie zawodowe Iwona Dobosz Doradztwo Ubezpieczeniowe i Finansowe Częstochowa

Pracujesz w miejscowości Częstochowa.? Szukasz Ubezpieczenia Odpowiedzialności Cywilnej dla osób, które wykonują zawody wymagające dużej specjalizacji, niosące ryzyko wyrządzenia szkody? Niektóre zawody muszą mieć obowiązkowo wykupione ubezpieczenie zawodowe. Do tej grupy należą m.in.: adwokaci, lekarze, architekci, notariusze. Z OC zawodowego może skorzystać jednak każdy, kto chce się czuć bezpiecznie i pewnie podczas wykonywania swojej pracy. Agent ubezpieczeniowy Iwona Dobosz Doradztwo Ubezpieczeniowe i Finansowe ubezpieczy każdy zawód i dopasuje zakres polisy do specyfiki Twoich obowiązków zawodowych.

Opinie

Przeglądaj opinie innych Klientów

Aktualnie brak opinii

Kontakt i lokalizacja

Skontaktuj się z agentem i skorzystaj z bezpłatnej pomocy.

Spotkaj się z agentem

Sabinowska 100
42-202 Częstochowa

Napisz wiadomość e‑mail

i.....@wp.pl Pokaż

Tutaj mapa bedzie...

Masz pytanie do agenta?
Wyślij mu wiadomość, a on odpowie, gdy tylko będzie dostępny.