Agent ubezpieczeniowy Karolina Lewandowska Firma Ubezpieczeniowa Karolina Nowe Miasto n/Pilicą

Ocena agenta ubezpieczeniowego
0
Opinie agenta ubezpieczeniowego
0 opini
pl. Tadeusza Kościuszki 3/14
26-420 Nowe Miasto n/Pilicą
Opis i zakres ubezpieczeń
Opinie
Kontakt i lokalizacja
Opis i zakres ubezpieczeń

Lista oferowanych ubezpieczeń

Ubezpieczenie na życie Karolina Lewandowska Firma Ubezpieczeniowa Karolina Nowe Miasto n/Pilicą

Szukasz ubezpieczenia w miejscowości Nowe Miasto n/Pilicą? Potrzebujesz polisy, która uchroni to co najważniejsze - Twoje życie? Skontaktuj się z agentem ubezpieczeniowym Karolina Lewandowska Firma Ubezpieczeniowa Karolina. Dzięki profesjonalnemu podejściu i doświadczeniu dobierze ubezpieczenie, które nie tylko zabezpiecza finansowo bliskich na wypadek najczarniejszego scenariusza, czyli śmierci, ale również chroni Ciebie i Twoją rodzinę w przypadku zdiagnozowania poważnej choroby, utraty zdolności do pracy, czy - w radosnych chwilach - przy narodzinach dziecka.

Ubezpieczenie zdrowotne Karolina Lewandowska Firma Ubezpieczeniowa Karolina Nowe Miasto n/Pilicą

Mieszkasz w miejscowości Nowe Miasto n/Pilicą? Spotkaj się z agentem ubezpieczeniowym Karolina Lewandowska Firma Ubezpieczeniowa Karolina i skorzystaj z pomocy. Prywatne ubezpieczenie zdrowotne jest najtańszym sposobem na dostęp do wielu kosztownych świadczeń medycznych. Za niewielką miesięczną opłatą otrzymasz dostęp do najwyższej jakości opieki zdrowotnej, specjalistów i szeregu badań dla siebie i całej rodziny - bez kolejek, bez nerwów, bez dopłat.

Ubezpieczenie nnw Karolina Lewandowska Firma Ubezpieczeniowa Karolina Nowe Miasto n/Pilicą

W każdej miejscowości, nawet Twojej, jak Nowe Miasto n/Pilicą zdarzają się nieszczęśliwe wypadki. Ubezpieczenie Następstw Nieszczęśliwych Wypadków zapewnia ochronę dla Ciebie i Twoich bliskich przed skutkami nieszczęśliwych zdarzeń w życiu codziennym i w pracy. Warto zabiezpieczyć się na wypadek takich zdarzeń - agent ubezpieczeniowy Karolina Lewandowska Firma Ubezpieczeniowa Karolina jest do Twojej dyspozycji. Z tytułu polisy NNW otrzymasz środki za powstałe uszczerbki na zdrowiu, co pozwoli podjąć niezbędne leczenie i poddać się rehabilitacji. Szeroki zakres ubezpieczenia umożliwia naszym specjalistom dopasowanie ochrony do Twoich potrzeb.

Ubezpieczenie komunikacyjne Karolina Lewandowska Firma Ubezpieczeniowa Karolina Nowe Miasto n/Pilicą

Samochód to dla wielu z nas podstawowy środek transportu, a jego dobre ubezpieczenie nie kończy się jedynie na obowiązkowym OC. W miejscowości Nowe Miasto n/Pilicą znajdziemy dla Ciebie najtańszą polisę podstawową i najlepiej dopasowany zakres rozszerzeń takich jak: AC, NNW, assistance w Polsce i za granicą. Powierzając ubezpieczenie samochodu naszemu doradcy - Karolina Lewandowska Firma Ubezpieczeniowa Karolina, przekazujesz go w dobre ręce.

Ubezpieczenie majątkowe Karolina Lewandowska Firma Ubezpieczeniowa Karolina Nowe Miasto n/Pilicą

Chcesz ubezpieczyć dom lub mieszkanie w miejscowości Nowe Miasto n/Pilicą? Dom to bezpieczna przystań, do której wracamy z ulgą każdego dnia. To tam zostawiamy wszystko, co dla nas cenne, licząc na to, że grube ściany uchronią majątek przed zewnętrznymi zagrożeniami. Niestety zdarzenia takie jak: pożar czy włamanie potrafią pozbawić nas całego dobytku w jeden dzień. Polisa majątkowa, oferowana przez naszego agenta Karolina Lewandowska Firma Ubezpieczeniowa Karolina, zabezpieczy Twój dom i dobytek, a Tobie zagwarantuje spokój ducha.

Ubezpieczenie turystyczne Karolina Lewandowska Firma Ubezpieczeniowa Karolina Nowe Miasto n/Pilicą

Ubezpieczenie turystyczne pokrywa koszty leczenia za granicą (w tym zakup leków, badania i pomoc dentystyczną). Polisę możesz rozszerzyć o ubezpieczenie bagażu na wypadek zniszczenia lub kradzieży, podróżne assistance, czy ubezpieczenie dla “ekstremalnie” aktywnych. Potrzebujesz dodatkowo skonsultować wybór? Na miejscu, w miejscowości Nowe Miasto n/Pilicą agent ubezpieczeniowy Karolina Lewandowska Firma Ubezpieczeniowa Karolina dobierze dla Ciebie optymalne rozwiązanie.

Ubezpieczenie zawodowe Karolina Lewandowska Firma Ubezpieczeniowa Karolina Nowe Miasto n/Pilicą

Pracujesz w miejscowości Nowe Miasto n/Pilicą.? Szukasz Ubezpieczenia Odpowiedzialności Cywilnej dla osób, które wykonują zawody wymagające dużej specjalizacji, niosące ryzyko wyrządzenia szkody? Niektóre zawody muszą mieć obowiązkowo wykupione ubezpieczenie zawodowe. Do tej grupy należą m.in.: adwokaci, lekarze, architekci, notariusze. Z OC zawodowego może skorzystać jednak każdy, kto chce się czuć bezpiecznie i pewnie podczas wykonywania swojej pracy. Agent ubezpieczeniowy Karolina Lewandowska Firma Ubezpieczeniowa Karolina ubezpieczy każdy zawód i dopasuje zakres polisy do specyfiki Twoich obowiązków zawodowych.

Opinie

Przeglądaj opinie innych Klientów

Aktualnie brak opinii

Kontakt i lokalizacja

Skontaktuj się z agentem i skorzystaj z bezpłatnej pomocy.

Spotkaj się z agentem

pl. Tadeusza Kościuszki 3/14
26-420 Nowe Miasto n/Pilicą

Napisz wiadomość e‑mail

k.....@wp.pl Pokaż

Tutaj mapa bedzie...

Masz pytanie do agenta?
Wyślij mu wiadomość, a on odpowie, gdy tylko będzie dostępny.