5
Agentownia Ubezpieczeniowa Wojciech Kotlicki. Ubezpieczenie SAMOCHODU, DOM, FIRMY, ŻYCIA i inne. Ubezpieczenia Wrocław.
Agent ubezpieczeniowy Zadaj pytanie
Agentownia Ubezpieczeniowa Wojciech Kotlicki. Ubezpieczenie SAMOCHODU, DOM, FIRMY, ŻYCIA i inne. Ubezpieczenia Wrocław. Agent ubezpieczeniowy
5
Zadaj pytanie
O mnie

Twój ubezpieczeniowy PRZEWODNIK ???? Cześć ✋ Z tej strony Agentownia Ubezpieczeniowa Wojciech Kotlicki - Twój ubezpieczeniowy PRZEWODNIK i jeden z najbardziej INNOWACYJNYCH agentów w Polsce . Znajdziesz mnie ...

Zobacz więcej
2 lata na rynku
150 klientów
240 podpisanych polis rocznie
Ubezpieczenia
Na życie
Zdrowotne
NNW
Komunikacyjne
Majątkowe
Turystyczne
Zawodowe
Udogodnienia Kup polisę online
Dojazd do klienta
Stacjonarnie / online
Bezpłatna konsultacja
Niestandardowe godziny
Karta płatnicza / gotówka / przelew
Towarzystwa ubezpieczeniowe
PZU
Poproś o ofertę
Opinie
Średnia ocen
5
Dodaj opinię
Marta Kaleta Domaradzka
Marta Kaleta Domaradzka
5
21 lutego 2023
5

Fantastyczny opiekun, który idealnie pilnuje terminarza i spraw klienta. W połączeniu ze świetnym doradztwem i szybkością reakcji - sprawia, że Wojciech to świetny agent! Polecam!

em__os
em__os
5
24 stycznia 2023
5

Gorąco polecam współpracę z Wojtkiem! Od kilku lat współpracujemy z różnymi produktami ubezpieczeniowymi i zawsze jest to najwyższa jakość współpracy. Zawsze mogę liczyć na doradztwo i pomoc w doborze najlepszej opcji. Posiadam kilka produktów i od dłuższego czasu są one cyklicznie odnawiane. Każdemu zawsze zależy na największym pakiecie w najniższej cenie. Do tej pory otrzymuje oferty których pakiety są adekwatne do ceny, są również konkurencyjne na rynku. Ubezpieczenie to nie tylko skladki, również obsługa w momencie szkody. Niestety musiem się z tym zmierzyc, ale mogę poświadczyć, że zawsze obsługa była na najwyższym poziomie a odszkodowania były realnie wyceniane. Jeszcze raz bardzo polecam! Again, I highly recommend!

MOVE TRANS
MOVE TRANS
5
19 stycznia 2023
5

Od kilku dobrych lat korzystam ze wsparcia Pana Wojtka , który zawsze znajduje najlepsze rozwiązania dotyczące ubezpieczeń, firmowych i tych prywatnych . Moim zdanie najlepszy agent ubezpieczeniowy we Wrocławiu z którym kiedykolwiek współpracowałem , serdecznie polecam i pozdrawiam cały zespół . Dziękuję Wojtek ;)

Roksana Giżewska
Roksana Giżewska
5
06 września 2022
5

Fachowe doradztwo, życzliwość i pomoc p. Wojtka jest dla mnie nieoceniona. Serdecznie polecam! :-)