Agent ubezpieczeniowy B&L Handel i Usługi Sp. zo.o.Lucjan i Barbara Hawrot Krościenko Wyżne

Ocena agenta ubezpieczeniowego
0
Opinie agenta ubezpieczeniowego
0 opini
Południowa 30
38-422 Krościenko Wyżne
Opis i zakres ubezpieczeń
Opinie
Kontakt i lokalizacja
Opis i zakres ubezpieczeń

Lista oferowanych ubezpieczeń

Ubezpieczenie na życie B&L Handel i Usługi Sp. zo.o.Lucjan i Barbara Hawrot Krościenko Wyżne

Szukasz ubezpieczenia w miejscowości Krościenko Wyżne? Potrzebujesz polisy, która uchroni to co najważniejsze - Twoje życie? Skontaktuj się z agentem ubezpieczeniowym B&L Handel i Usługi Sp. zo.o.Lucjan i Barbara Hawrot. Dzięki profesjonalnemu podejściu i doświadczeniu dobierze ubezpieczenie, które nie tylko zabezpiecza finansowo bliskich na wypadek najczarniejszego scenariusza, czyli śmierci, ale również chroni Ciebie i Twoją rodzinę w przypadku zdiagnozowania poważnej choroby, utraty zdolności do pracy, czy - w radosnych chwilach - przy narodzinach dziecka.

Ubezpieczenie zdrowotne B&L Handel i Usługi Sp. zo.o.Lucjan i Barbara Hawrot Krościenko Wyżne

Mieszkasz w miejscowości Krościenko Wyżne? Spotkaj się z agentem ubezpieczeniowym B&L Handel i Usługi Sp. zo.o.Lucjan i Barbara Hawrot i skorzystaj z pomocy. Prywatne ubezpieczenie zdrowotne jest najtańszym sposobem na dostęp do wielu kosztownych świadczeń medycznych. Za niewielką miesięczną opłatą otrzymasz dostęp do najwyższej jakości opieki zdrowotnej, specjalistów i szeregu badań dla siebie i całej rodziny - bez kolejek, bez nerwów, bez dopłat.

Ubezpieczenie nnw B&L Handel i Usługi Sp. zo.o.Lucjan i Barbara Hawrot Krościenko Wyżne

W każdej miejscowości, nawet Twojej, jak Krościenko Wyżne zdarzają się nieszczęśliwe wypadki. Ubezpieczenie Następstw Nieszczęśliwych Wypadków zapewnia ochronę dla Ciebie i Twoich bliskich przed skutkami nieszczęśliwych zdarzeń w życiu codziennym i w pracy. Warto zabiezpieczyć się na wypadek takich zdarzeń - agent ubezpieczeniowy B&L Handel i Usługi Sp. zo.o.Lucjan i Barbara Hawrot jest do Twojej dyspozycji. Z tytułu polisy NNW otrzymasz środki za powstałe uszczerbki na zdrowiu, co pozwoli podjąć niezbędne leczenie i poddać się rehabilitacji. Szeroki zakres ubezpieczenia umożliwia naszym specjalistom dopasowanie ochrony do Twoich potrzeb.

Ubezpieczenie komunikacyjne B&L Handel i Usługi Sp. zo.o.Lucjan i Barbara Hawrot Krościenko Wyżne

Samochód to dla wielu z nas podstawowy środek transportu, a jego dobre ubezpieczenie nie kończy się jedynie na obowiązkowym OC. W miejscowości Krościenko Wyżne znajdziemy dla Ciebie najtańszą polisę podstawową i najlepiej dopasowany zakres rozszerzeń takich jak: AC, NNW, assistance w Polsce i za granicą. Powierzając ubezpieczenie samochodu naszemu doradcy - B&L Handel i Usługi Sp. zo.o.Lucjan i Barbara Hawrot, przekazujesz go w dobre ręce.

Ubezpieczenie majątkowe B&L Handel i Usługi Sp. zo.o.Lucjan i Barbara Hawrot Krościenko Wyżne

Chcesz ubezpieczyć dom lub mieszkanie w miejscowości Krościenko Wyżne? Dom to bezpieczna przystań, do której wracamy z ulgą każdego dnia. To tam zostawiamy wszystko, co dla nas cenne, licząc na to, że grube ściany uchronią majątek przed zewnętrznymi zagrożeniami. Niestety zdarzenia takie jak: pożar czy włamanie potrafią pozbawić nas całego dobytku w jeden dzień. Polisa majątkowa, oferowana przez naszego agenta B&L Handel i Usługi Sp. zo.o.Lucjan i Barbara Hawrot, zabezpieczy Twój dom i dobytek, a Tobie zagwarantuje spokój ducha.

Ubezpieczenie turystyczne B&L Handel i Usługi Sp. zo.o.Lucjan i Barbara Hawrot Krościenko Wyżne

Ubezpieczenie turystyczne pokrywa koszty leczenia za granicą (w tym zakup leków, badania i pomoc dentystyczną). Polisę możesz rozszerzyć o ubezpieczenie bagażu na wypadek zniszczenia lub kradzieży, podróżne assistance, czy ubezpieczenie dla “ekstremalnie” aktywnych. Potrzebujesz dodatkowo skonsultować wybór? Na miejscu, w miejscowości Krościenko Wyżne agent ubezpieczeniowy B&L Handel i Usługi Sp. zo.o.Lucjan i Barbara Hawrot dobierze dla Ciebie optymalne rozwiązanie.

Ubezpieczenie zawodowe B&L Handel i Usługi Sp. zo.o.Lucjan i Barbara Hawrot Krościenko Wyżne

Pracujesz w miejscowości Krościenko Wyżne.? Szukasz Ubezpieczenia Odpowiedzialności Cywilnej dla osób, które wykonują zawody wymagające dużej specjalizacji, niosące ryzyko wyrządzenia szkody? Niektóre zawody muszą mieć obowiązkowo wykupione ubezpieczenie zawodowe. Do tej grupy należą m.in.: adwokaci, lekarze, architekci, notariusze. Z OC zawodowego może skorzystać jednak każdy, kto chce się czuć bezpiecznie i pewnie podczas wykonywania swojej pracy. Agent ubezpieczeniowy B&L Handel i Usługi Sp. zo.o.Lucjan i Barbara Hawrot ubezpieczy każdy zawód i dopasuje zakres polisy do specyfiki Twoich obowiązków zawodowych.

Opinie

Przeglądaj opinie innych Klientów

Aktualnie brak opinii

Kontakt i lokalizacja

Skontaktuj się z agentem i skorzystaj z bezpłatnej pomocy.

Spotkaj się z agentem

Południowa 30
38-422 Krościenko Wyżne

Napisz wiadomość e‑mail

l.....@gmail.com Pokaż

Tutaj mapa bedzie...

Masz pytanie do agenta?
Wyślij mu wiadomość, a on odpowie, gdy tylko będzie dostępny.