Gdzie najlepiej ubezpieczyć się na życie? KAPITALne ubezpieczanie w ofercie Vienna Life

Ubezpieczenie jest jednym z tych produktów, o którym klienci nie myślą na co dzień. Jednak choroby i zdarzenia losowe mogą bardzo utrudnić życie. Dlatego coraz częściej nasi klienci pytają jakie ubezpieczenie na życie ma rozwiązania, które pozwolą im zadbać o zabezpieczenie przyszłości finansowej swojej i swoich bliskich. Dobrym rozwiązaniem dla klientów, którym zależy na kompleksowej ochronie życia i zdrowia jest nowe ubezpieczenie Vienna Life KAPITALna GRUPA+ wraz z Pakietem POMOC+.

KAPITALna GRUPA+ wraz z Pakietem POMOC+ to prosty produkt życiowy dla osób rozpoczynających swoją przygodę z ubezpieczeniami na życie. Ubezpieczenie zostało przygotowane przez Vienna Life we współpracy z inną spółką z Grupy VIG – Wiener TU S.A.Vienna Insurance Group.

Ubezpieczenie KAPITALna GRUPA+ dostępne jest w trzech wariantach: dla Ciebie, dla Dwojga i dla Rodziny. W ramach tych trzech wariantów dostępne są dodatkowo trzy pakiety (Standard, Comfort oraz Premium), różniące się zakresem ubezpieczenia, wysokością sum ubezpieczenia oraz składką miesięczną. Ochroną można objąć ubezpieczonego oraz jego najbliższych.

Jak sprzedawać ubezpieczenie na życie? Prosty i innowacyjny proces sprzedaży 

Intuicyjny i prosty proces sprzedaży KAPITALnej GRUPy+ umożliwia agentowi zdalną sprzedaż ubezpieczenia bez konieczności osobistego spotkania z klientem. Po wypełnieniu wniosku przez agenta, klient otrzymuje e-mailem link i podpisuje umowę za pomocą podpisu Autenti. Weryfikacja odbywa się za pomocą SMSa. Dokumenty polisowe wysyłane są do klienta e-mailem.

Jaki jest zakres ubezpieczenia na życie KAPITALnej GRUPY+?

Ubezpieczenie KAPITALna GRUPA+ obejmuje ochroną życie i zdrowie klienta. Oprócz świadczenia na wypadek śmierci, ubezpieczenie zapewnia wsparcie finansowe w przypadku: pobytu w szpitalu, poważnego zachorowania, operacji chirurgicznej, nowotworu złośliwego, niezdolności do pracy oraz na wypadek wystąpienia aż 25 innych sytuacji całkowicie niezależnych od nas. Ubezpieczenie jest nie tylko na wypadek tych negatywnych zdarzeń. Klient otrzyma świadczenie także w momencie narodzin dziecka.

Ubezpieczenie powstało jako odpowiedź na potrzeby klientów, którzy poszukują rozwiązań innowacyjnych, dających kompleksową ochronę zdrowia im samym oraz najbliższym.

Co możemy zaoferować w ramach Pakietu POMOC+?

Pakiet POMOC+ to usługa assistance, która jest dodatkowym wsparciem w sytuacji nagłego pogorszenia stanu zdrowia lub nieszczęśliwego wypadku. W przypadku nagłego pogorszenia zdrowia można skorzystać z porad ze specjalistami: lekarzem rodzinnym, internistą czy pediatrą. W sytuacji nieszczęśliwego wypadku Pakiet POMOC + zapewnia konsultacje lekarzy 10 specjalizacji, badania laboratoryjne i ambulatoryjne, badania specjalistyczne takie jak rezonans magnetyczny czy rehabilitację.

O Vienna Life

Vienna Life TU na Życie S.A Vienna Insurance Group to towarzystwo ubezpieczeń z ponad dwudziestoletnią historią na polskim rynku oferujące kompleksową ofertę ubezpieczeń na życie dla klientów indywidualnych oraz firm. Spółka należy do grupy Vienna Insurance Group (VIG), która jest wiodącym koncernem ubezpieczeniowym
w Europie Środkowo-Wschodniej.

Poprzedni wpis

Doubezpieczenie dziecka. Jak ubezpieczyć dziecko na wakacje gdy posiada już polisę szkolną?

Następny wpis

Czy ubezpieczenie OC zawodowe jest obowiązkowe? Kogo dotyczy ubezpieczenie zawodowej odpowiedzialności cywilnej?