5
Placówka Partnerska Aviva
Agent ubezpieczeniowy Zadaj pytanie
Placówka Partnerska Aviva Agent ubezpieczeniowy
5
Zadaj pytanie
O mnie

Szanowni Państwo, zapraszam do skorzystania z profesjonalnych usług w zakresie ubezpieczeń dla osób prywatnych oraz biznesowych. Ze swojej strony oferuję obsługę podczas całego okresu trwania ubezpieczenia, ind...

Zobacz więcej
Ubezpieczenia
Na życie
Zdrowotne
NNW
Komunikacyjne
Majątkowe
Turystyczne
Zawodowe
Udogodnienia Kup polisę online
Dojazd do klienta
Stacjonarnie / online
Bezpłatna konsultacja
Niestandardowe godziny
Karta płatnicza / gotówka / przelew
Towarzystwa ubezpieczeniowe
InterRisk
Compensa
Wiener
Uniqa
ErgoHestia
Link4
MTU
Generali
PZU
Proama
TUZ Ubezpieczenia
UNUM
Warta
Allianz
Signal Iduna
Vienna Life
Open Life
TUW TUW
Poproś o ofertę
Opinie
Średnia ocen
5
Dodaj opinię
miroslawa pilipionek
miroslawa pilipionek
5
02 czerwca 2022
5

BARDZO GORĄCO POLECAM WSZYSTKIM PANIĄ ELŻBIETĘ MŁYŃCZAK Z FIRMY UBEZPIECZENIOWEJ AVIVA. PANI ELŻBIETA BARDZO PROFESJONALNIE ZAŁATWIŁA MOJĄ SPRAWĘ ( UBEZPIECZENIE)AŻ PONADTO;))))JUŻ DAWNO NIE SPOTKAŁAM SIĘ Z TAK MIŁĄ ,KOMPETENTNĄ A ZARAZEM MERYTORYCZNĄ OSOBĄ JAKĄ JEST PANI ELŻBIETA MŁYŃCZAK . WSZYSTKIE FORMALNOŚCI ODBYWAŁY SIĘ Z ZACHOWANIEM ZASAD EFEKTYWNOŚCI OBSŁUGI KLIENTA NA NAJWYŻSZYM MOIM ZDANIEM POZIOMIE. BARDZO TĄ PANIĄ POLECAM JEST W DODATKU BARDZO EMPATYCZNĄ OSOBĄ Z POWAŻANIEM M .PILIPIONEK.

Maciej Nowak
Maciej Nowak
5
31 maja 2022
5

Dobry agent ubezpieczeniowy pozwala zaoszczędzić mnóstwo pieniędzy. I nie jest to slogan reklamowy, a rzeczywistość. Firma leasingowa przedstawia ofertę ubezpieczenia auta na poziomie ponad 6000 zł. Kosmos. Opłaca się powalczyć, potargować i nawet zapłacić im karę za zmianę ubezpieczyciela. Pani Ela była w stanie w moim przypadku zorganizować ubezpieczenie samochodu poniżej 3000 zł. I to jest faktyczna rynkowa wartość. Oszczędność w tym przypadku to ponad 3000 zł. Jeśli pomnożysz to sobie przez okres leasingowania auta, to wychodzą Ci naprawdę niezłe wakacje. Więc chyba warto. Z czystym sumieniem polecam P. Elę!!!

Anna Rapp
Anna Rapp
5
30 maja 2022
5