5
Ubezpieczalnia 24h Ewelina Wasilewska
Agent ubezpieczeniowy Zadaj pytanie
Ubezpieczalnia 24h Ewelina Wasilewska Agent ubezpieczeniowy
5
Zadaj pytanie
O mnie

Zapewniam kompleksową obsługę w zakresie każdej potrzeby ubezpieczeniowej dla klienta indywidualnego oraz firmy. Możliwość zawarcia umowy ubezpieczenia w formie zdalnej, bez konieczności wychodzenia z domu.

Ubezpieczenia
Na życie
Zdrowotne
NNW
Komunikacyjne
Majątkowe
Turystyczne
Zawodowe
Udogodnienia Kup polisę online
Bezpłatna konsultacja
Niestandardowe godziny
Karta płatnicza / gotówka / przelew
Towarzystwa ubezpieczeniowe
InterRisk
Compensa
Wiener
Uniqa
ErgoHestia
Link4
MTU
Generali
PZU
Proama
TUZ Ubezpieczenia
UNUM
Warta
Allianz
Signal Iduna
TUW TUW
Trasti
Poproś o ofertę
Opinie
Średnia ocen
5
Dodaj opinię
Monika Mychlewicz
Monika Mychlewicz
5
03 stycznia 2023
5

Polecam! Super doradztwo i współpraca! Pani Ewelina znalazła dla mnie najlepsza ofertę. Jestem bardzo zadowolona. Serdecznie polecam!

Renata
Renata
5
03 stycznia 2023
5

Polecam Panią Ewelinę jako osobę kompetentną i bardzo pomocną. Byłam totalnie zielona w sprawach ubezpieczania i tych rożnych warunków które trzeba spełnić, dostałam rzetelne informacje i konkretne wskazówki. Do tego warunki były bardzo korzystne i ubezpieczenie opłacało się najbardziej właśnie u Pani Eweliny. Polecam i dziękuję In addition, the conditions were very favorable and the insurance paid off the most with Mrs. Ewelina. I recommend and thank you

Agnieszka Sapko
Agnieszka Sapko
5
03 stycznia 2023
5

Bardzo polecam współpracę. Wszystko rzetelnie przedstawione, wytłumaczone i mamy wybór różnych opcji. Wrócimy po inne rodzaje ubezpieczeń. ????

Patrycja Podolak
Patrycja Podolak
5
06 grudnia 2022
5

Bardzo Polecam! Duży profesjonalizm, indywidualne podejście do klienta. Pomoc w różnych aspektach ubezpieczeniowych. Bardzo dobry kontakt, szybko i profesjonalnie! Jeszcze raz bardzo dziękuję i polecam! Thanks again and I recommend it!

Agnieszka Kuźma
Agnieszka Kuźma
5
05 grudnia 2022
5

Gorąco polecam. Pani Ewelina zawsze doradzi profesjonalnie oraz fachowo czy to przy ubezpieczeniach indywidualnych czy to przy ubezpieczeniach biznesowy. Na pomoc Pani Eweliny również można liczyć w przypadku zgłoszenia szkody.

Kamil Rusak
Kamil Rusak
5
27 listopada 2022
5

Polecam w 100%! Przypomniało mi się w sobotę późnym popołudniem, że kończy mi się ubezpieczenie. Pani Ewelina - bardzo sympatyczna i pomocna -ugasiła pożar i w kilka minut przygotowała mi polisę, co było nierealne do zrobienia u innych agentów. Jeszcze raz bardzo dziękuje i pozdrawiam! :) I remembered late Saturday afternoon that my insurance was about to expire. Mrs. Ewelina - very nice and helpful - put out the fire and prepared a policy for me in a few minutes, which was unrealistic to do with other agents. Thanks again and best regards! :)

Aniela Antczak (xanielciax)
Aniela Antczak (xanielciax)
5
05 października 2022
5

z całego serca polecam Panią Ewelinę jako osobę kompetentną , wszechstronną i otwartą na potrzeby indywidualne klienta. Pomogła mi w zawarciu polisy o szerokim zakresie, w przystępnej cenie i adekwatnej do moich możliwości finansowych tak bym o nic nie musiałam martwić się podczas mojego pierwszego samodzielnego wyjazdu za granicę. Do tego ubezpieczyłam się na bardzo dobrych warunkach jako uczennica w zupełnie lepszym zakresie niż oferuje moja szkoła a cena była dużo niższa. jestem bardzo zadowolona z obsługi i polecę każdemu. She helped me to take out a policy of a wide range, at an affordable price and adequate to my financial capabilities, so that I would not have to worry about anything during my first trip abroad on my own. In addition, I insured myself on very good terms as a student in a much better scope than my school offers and the price was much lower. I am very satisfied with the service and I will recommend it to everyone.

grzegorz katrynok
grzegorz katrynok
5
01 października 2022
5

Bardzo profesjonalne i indywidualne podejście do klienta, wszystkie moje wątpliwości precyzyjnie wyjaśniła mi Pani Ewelina i doradziła najkorzystniejsze rozwiązania w mojej dość zagmatwanej sytuacji.Na pewno wrócę po inne produkty i kontynuować.

Agnieszka Mogut
Agnieszka Mogut
5
20 września 2022
5

Polecam z całego serca. Pełen profesjonalizm, super obsługa, doradztwo i doświadczenie. Pani Ewelina pomocna zawsze poradzi i doradzi. Współpracujemy już od ponad 2 lat. Zachęcam do skorzystania.

Mały Europejczyk
Mały Europejczyk
5
09 września 2022
5

Mega fachowa obsługa. Polecam.